14 Farklı Dil Eğitimi British School Ayrıcalığıyla

British School 25 yıldır sadece dil eğitimleri vermiş ve bu alanda binlerce öğrenci mezun etmiş; edindiği deneyimlerle sürekli kendisini yenileyen farklı uygulamalar, farklı metodlar geliştirirken teknolojiyi eğitimle buluşturarak öğrencilerinin hizmetine sunmuştur. Deneyimli kadrosuyla dünyadaki gelişmeleri sürekli yakından inceleyerek en kaliteli eğitimi sunmaya devam etmektedir.

İş İngilizcesi:

Mesleki İngilizce Eğitimini Kimler Alabilir? 

Seviyesi en az Intermediate olan (Orta düzey) ve mesleği ile ilgili özel amaçlı eğitim görmek isteyen herkes için geçerlidir. 

PROGRAMIN AMACI:  Belirli seviyedeki öğrencilere ‘İş İngilizcesi’ kavramlarını öğretmektir. Program tamamen uygulamaya dönük ve konuşma bazlı yürütülür ve öğrencilerin bu program sonunda İngilizce konuşurken kendine güvenlerini, dil bilgisine hakim olmalarını ve iş dünyasının temel yazışma ve haberleşme becerilerini geliştirmelerini sağlar. 

MESLEKİ İNGİLİZCE EĞİTİMİMİZ: Mesleki İngilizce eğitimimiz küçük gruplarda (4-6 kişi) veya birebir özel ders şeklinde (4-8 hafta) düzenlenmekte ve öncesinde yapılan seviye tespit sınavında öğrencinin en az intermediate (orta) seviyede olması gerekmektedir. 

Başlıca Sektörel Mesleki Eğitimlerimiz;

Turizm (Tourism)

Bankacılık ve Finans ( Banking & Finance)

Sigorta (Insurance)

Bilişim ( Informatics )

Hukuk (Legal)

Medya (Media )

Pazarlama (Marketing )

İnsan Kaynakları (Human Resources)

Sekreterlik (secretary)

İşletme (Business Management)

Mühendislik (Engineering)

Detaylı bilgi için kurumumuza başvurunuz.